تئوری کنتر ل کلاهبرداری

Fraud Control Theory (2019)

تئوری کنتر ل کلاهبرداری

توضیحات: ۸ صفحه انگلیسی، ۹ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

با استفاده از گفته های متفاوت از دهه۱۹۶۰، کلاهبرداری اتفاق افتاده است. همانند همه هزینه های انجام کسب و کار ،کلاهبرداری باید مدیریت شود. بدلیل فشارها و جنبه های منطقی تئوری کلاهبرداری، مدیریت بایستی افرادی را که کلاهبرداری می کنند شناسایی کند . فرصت کنترل به افراد این توانایی را می دهد تا اقداماتی را مرتکب شوند.  بدلیل پنهان کاری و یا جنبه های سخت گیرانه نظریه کلاهبرداری، کلاهبرداری هم بدلیل مدیریت ضعیف و هم بدلیل مدیریت خوب در دپارتمان ها اتفاق می افتد. سازمان ها نیاز دارند در مورد کلاهبرداری صحبت کنند ،نه اینکه صرفا امید داشته باشند که اتفاق نیفتد . برنامه ی ضد کلاهبرداری باید در همه  سازمان ها هشدار داده و نسبت به کلاهبرداری آگاهی بدهد .

یک عامل کلیدی از تئوری کنترل محیط ، تعهد به شایستگی[۱].است جالب اینجاست که مدیریت مسوول پیشگیری از کلاهبرداری است اما هیچ آموزشی روی روشهای کنترل درونی کلاهبرداری انجام نمی شود. برای رسیدن به تعهد شایستگی، مدیریت باید در خصوص اصول نظریه کلاهبرداری و استراتژی های پیشگری از آن آموزش ببیند.

بازدارندگان کنترل تصویری را ارائه می دهند که بتوان عملیات ها را کنترل کرد. با این حال ، کسی که مرتکب کلاهبرداری می شود، از کنترل ها رد شده است، و بنابراین بدون هیچ گونه نظارتی طرح های کلاهبرداری را پیاده می کند. بازدارندگان کنترل واقعی هستند و به وقوع می پیوندند. این مثال ها نشان دهنده مفهوم بازدارندگان کنترل درونی است .

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۵۰۰۰ تومان)

 

 

[۱] Competence

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

دو × چهار =

0