بررسی اثرات تعاملی قابلیت¬¬های نوآوری مدیران بر مهارت های کارآفرینی آنان

دانلود پروپوزال آماده: بررسی اثرات تعاملی قابلیت­­های نوآوری مدیران بر مهارت های کارآفرینی آنان

دانلود پروپوزال آماده و پروپوزال تکمیل شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام پایان نامه دکتری و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال آماده روش تحقیق ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

کارآفرینی موضوعی است که از اواخر قرن بیستم مورد توجه محافل آموزشی کشورهای جهان قرار گرفته است. اکنون در عرصه جهانی افراد خلاق و مبتکر به‎عنوان کارآفرینان منشأ تحولات بزرگی در زمینه های گوناگونِ صنعتی، تربیتی، خدماتی و … شده‎اند (بدری، ۱۳۸۵). مهارت­های كار آفرينانه بطور گسترد­اي براي هر نوع و اندازه اي از سازمان حياتي مي باشد (دس، كومپكين و مك گي، ۱۹۹۹، موريس و جونز، ۱۹۹۹، كريسمن، چو و شارما، ۲۰۱۷). جان تامپسون  معتقد است که مهارت­های  کارآفرینانه نیازی فراگیر و ضروری برای تمامی سازمانها (دولتی خصوصی داوطلبانه و غیره…) با هر اندازه ( بزرگ متوسط و کوچک) است ( تامپسون،۱۹۹۹).  اكنون اين سؤال مطرح است كه ساز و كارهاي كارآفرين ساختن افراد و پرورش مهارت های كارآفرينانه آنان چيست و چه عواملي افزايش اين قابليتها را تسهيل مي سازد؟ در پژوهش حاضر نقش قابلیت­های نوآوری به عنوان عامل تأثیرگذار بر مهارتهای کارآفرینانه مورد بررسی قرار می­گیرد.

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

اكنون در عرصه جهاني، افراد خلاق، نوآور و مبتكر به عنوان كارآفرينان، منشاء تحولات بزرگي در زمينه‌هاي صنعتي، توليدي و خدماتي شده‌اند و از آنان نيز به عنوان قهرمانان ملي ياد مي‌شود. چرخ‌هاي توسعه اقتصادي همواره با توسعه كارآفريني به حركت درمي‌آيد. در اهميت كارآفريني همين بس كه طي بيست سال (۸۰-۱۹۶۰) در كشور هند تنها پانصد مؤسسه كارآفريني شروع به كار كرده‌اند و حتي پاره‌اي از شركت‌هاي بزرگ جهان براي حل مشكلات خود به كارآفرينان روي آورده‌اند.  با انجام تحقیقات در عوامل مؤثر بر مهارت های کارآفرینانه می توان نسبت به شناخت نقاط ضعف و کم کاستی ها در سازمان اشراف پیدا کرد و در جهت ترمیم و تصحیح آن بر آمد. از سوی دیگر مهمترین ویژگی عصر حاضر عدم اطمینان، پیچیدگی، جهانی­سازی و تغییرات فزاینده تکنولوژیکی است. ابتکار و نوآوری از مهارت‌های کلیدی عصر دانایی به‌شمار می‌روند

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

طاهری و همکاران (۱۳۸۹) در پژوهشی به  بررسی رابطه ابعاد کارآفرینی سازمان با نوآوری در سازمان پرداختند آنان دریافتند که بین کارآفرینی سازمانی و نوآوری رابطه معناداری وجود دارد .

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه ‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

https://lszapi.com/: https://lszapi.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

 

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

1 × دو =

0