Swiff 3D MAX

Swiff 3D MAX

(۱۸ صفحه ورد)

اهداف ما در Electric Rain ساده هستند. ساختن نرم افزار در درة جهاني، اداره كردن تجارت با تماميت (درستي) بدون شرط، داشتن سرگرمي و لحظاتي شاد و تقسيم كردن آن با كاربران ما. اين ها نماد جايي است كه شما به آن وارد شده ايد. ما مي توانيم بهترين ابزار ۳D را در صنعت توليد كنيم. اما تا وقتي كه به شما آموزش چگونگي استفاده از آن را نداده باشيم هيچ اقدامي در آن مورد نخواهيم كرد.

ما با ساختن Swift 3D MAX 2.0 قدرت محض را داشتيم و هدف ما اين است كه، در هنگام آموزش كار با آن به شما، جهان لذت و جذابيت را با شما تقسيم كنيم. حدس من اين است كه شما از يك سيستم كمك كننده چيزي بيش از اين سند، در يك مرجع را انتظار داريد.

من معتقدم كه مشا مي خواهيد در كنار اين سند، يك درك ضمني از Swift 3D MAX را نيز كسب كنيد. و به خوبي شما قارد خواهيد بود كه از تجربة ياديگري نرم افزار جديد لذت ببريد و در جريان كار كمي هم بخنديد.

بنابراين آرام بنشيند، آسوده خاطر باشيد و فقط اجاره بدهيد كه ببارد.

 

تكنولوژي اجراي RAVIX III:

(لام ها به انگليسي) … قدرتي است در Swift 3D MAX است درست همانند ….

تكنولوژي RAVIX III محصول اختصاصسي كمپاني Electric Rain كه مدل ۳D را به صنعت بديع بردار – پايه اي ۲D تبديل كرده است. RAVIX از ابتداي واژگان RApid (سريع،، Visibility (نماياني) eXtension (امتداد) گرفته شده است. و تكنولوژي هسته (مركزي) و نيرو بخش صنعت و رئوسي را كه مدل ۳D را مي سازند نشان مي دهد و آنها را شكل چند ضلعي هايي در مي آورد كه مي توانند پرشوند و تدريجاً براي باز آفريني تصوير ۳D به شكل برداري ۲D تغيير كنند.

 

علامت خاص RAVIX III:

در توليد سوم اين تكنولوژي، RAVIX III سريع ترين ۳D تكنولوژي اجرايي برداري در بازار فروش است. مي تواند مدل هايي بيش از ۳۰۰۰۰۰ چند ضلعي ارائه دهد و كيفيت به بهترين نحو در اندازة فايل ها بي نظير است. ……………………….

………………………………

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

محصولات مرتبط

دیدگاهی بنویسید

1 × یک =

0