طراحی الگوی ارائه خدمات بهداشتی درمانی از راه دور در ایران

دانلود پروپوزال آماده: طراحی الگوی ارائه خدمات بهداشتی درمانی از راه دور در ایران

دانلود پروپوزال آماده و پروپوزال تکمیل شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام پایان نامه دکتری مدیریت و پزشکی و پرستاری و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال روش تحقیق ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

پیدایش تکنولوژی و گسترش آن تغییرات زیادی را در هر علم و صنعتی ایجاد کرده‌است، علم پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نبوده‌است و فناوری علاوه بر تأثیراتی که در پیشرفت خود آن داشته‌است در توسعه و بهبود ارائه خدمات پزشکی و مراقبتی نیز تأثیرات بسزایی داشته‌است.  پس از بوجود آمدن کامپیوتر و پیشرفت آن و پس از سیستم‌های اطلاع رسانی پیشرفته از قبیل شبکه‌های کامپیوتری و جهانی شدن اینترنت همگان به این فکر افتادند که از این سیستم‌ها برای اطلاع رسانی به سود خود استفاده کنند. در این میان بخش‌های درمانی و مراقبتی نیز به این فکر افتادند تا از طریق اینترنت خدمات بهتری را به کلیه مردم ارائه دهند فناوري ارتباطات اين امکان را فراهم مي­کند تا خدمات پزشکي و مراقبتی به مراکزي که از لحاظ جغرافيايي از مرکز ارائه دهنده مجزا هستند  فراهم شود که به آن مراقبت از راه دور یا پزشکی از راه دور[۱] گفته می­شود (حقیقی و همکاران، ۱۳۸۹).

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

مسجدی و همکاران (۱۳۹۲) تجربه مقدماتی تله مدیسین در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را مورد مطالعه قرار دادند. در این مطالعه بعد از انجام کارهای پیاده سازی و نصب تجهیزات در بیمارستان های امام خمینی فیروزکوه و بیمارستان زعیم پاکدشت به عنوان مراکز مشاوره گیرنده، فعالیت سامانه پزشکی از راه دور آغاز شد و بیماران مراجعه کننده به اورژانس و درمانگاه های این بیمارستان ها که کاندید ارجاع به مراکز دیگر بودند، تحت مشاوره به صورت تله کنفرانس با بیمارستان مسیح دانشوری قرار گرفتند. نتایج مطالعه نشان داد که عدم آگاهی کافی و پذیرش پزشکان و پرسنل نسبت به تله مدیسین، فراهم نبودن امکانات و تجهیزات لازم برای اقدامات تشخیصی و درمانی در مراکز مشاوره گیرنده و نیز فقدان کلیه تخصص ها در شبکه مشاوره پزشکی از راه دور از مشکلات پیش رو در موفقیت این سامانه بوده است.

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

https://lszapi.com/: https://lszapi.com

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، انجام پایان نامه دکتری، انجام رساله دکتری، نوشتن پروپوزال، انتخاب موضوع پایان نامه، پایان نامه مدیریت، انجام پایان نامه دکتری مدیریت، انجام رساله روانشناسی، انجام پروپوزال دکتری مدیریت.

 

۱- Telemedicine

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

چهار × 4 =

0