دانلود پروپوزال آماده مهندسی صنایع: ارائه مدل جهت بهبود عملکرد فرایند ذوب مس با استفاده از روش شبیه‌سازی– بهینه‌سازی

دانلود پروپوزال آماده مهندسی صنایع: ارائه مدل جهت بهبود عملکرد فرایند ذوب مس با استفاده از روش شبیه‌سازی بهینه‌سازی

دانلود پروپوزال آماده صنایع و پروپوزال تکمیل شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام پایان نامه دکتری و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال آماده روش تحقیق ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

به علت پیچیدگی و ارتباط نزدیک عناصر دنیای امروزی، یافتن روش‌هایی برای شناسایی پیامد تصمیمات و برنامه‌ها بسیار حیاتی به نظر می‌رسد. یک روش انجام این کار استفاده از رویکردی مبنی بر مدل‌های صریح و برونی است که می‌تواند عصاره واقعیت را در بر بگیرد. مدل‌ها به عنوان ابزاری برای ساده‌سازی و خلاصه‌سازی واقعیت عمل می‌کنند. در صورتی که به درستی از آن‌ها استفاده شود، به عنوان رویکردی موثر در مدیریت ریسک و برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری می‌باشند. لذا مدل‌ها به عنوان ابزاری برای تفکر عمل می‌کنند که می‌توانند در خدمت ارتقاء قدرت تحلیل آدمی باشند[۱].

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

فرایند ذوب مس دارای موقعیت‌ها و استراتژی‌های خاصی می‌باشد. گستردگی فعالیت‌ها، فرایندها و تصمیماتی که باید اتخاذ شوند، پیچیدگی فرایندها و عملیات، هزینه‌های بالای عملیات و نیاز به سرمایه گذاری کلان در طول انجام فرایند ، دلایلی هستند که ریسک تصمیم‌گیری در این صنعت را افزایش داده است. از طرفی دیگر حساسیت و اهمیت این صنعت کاربرد و استفاده از ابزارهایی همچون شبیه‌سازی را به عنوان یک ابزار قدرتمند تصمیم‌گیری در این حوزه، ضروری می‌کند. ضرورت دیگر استفاده از این ابزار، عدم قطعیت در تمامی مراحل فرایند است که تصمیم‌گیری‌ها را دچار مشکل می‌کند. لذا قابلیت‌های شبیه‌سازی و چالش‌های روز افزون آن در صنعت منجر به توجه و استفاده گسترده از مدل‌های شبیه‌سازی شده است. بنابراین جهت بهبود وضعیت سیستم، بررسی جزئیات و تحلیل حساسیت بر روی آن، نیاز به رویکردی است که از بروز هزینه‌های کلان و زمان‌های طولانی برای انجام فرایند، جلوگیری کند.

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

نورالسناء و همکاران[۸] از شبیه‌سازی گسسته پیشامد بر روی کارخانه ذوب مس سرچشمه کرمان جهت بهبود فرایند تولید آند مس از طریق کاهش مواد سرد استفاده کردند. در مدل پیشنهادی، محدودیت‌های پیچیده‌ای شامل اولویت جابجایی، برخورد جرثقیل‌ها، مراحل سیکل، عیار مس و خرابی‌های جرثقیل در نظر گرفته شده است. جهت پیاده‌سازی و توسعه مدل از نرم‌افزار ارنا[۱] استفاده شده است. خروجی‌های پیش‌بینی شده در این مدل، کاهش زمان انتظار پاتیل‌ها (ظروف حمل مذاب مس)، تعیین تعداد بهینه پاتیل‌ها، شناسایی میزان نرخ بهبود در فواصل بین خرابی‌های جرثقیل‌ها و نهایتاً کاهش مواد سرد می‌باشد. در نهایت با استفاده از این مطالعه سیستمی نتایج زیر حاصل آمد:

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

https://lszapi.com/: https://lszapi.com

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، انجام پایان نامه دکتری، انجام رساله دکتری، نوشتن پروپوزال، انتخاب موضوع پایان نامه، پایان نامه مدیریت، انجام پایان نامه دکتری مدیریت، انجام رساله روانشناسی، انجام پروپوزال دکتری مدیریت، پروپوزال آماده حسابداری، پروپوزال آماده مدیریت مالی، پروپوزال آماده اقتصاد

 

[۱]  Arena

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

4 × 1 =

0