میزان رعایت استاندارد های حسابداری در بانکها و موسسات مالی در ایران و بررسی تطابق با استانداردهای بین المللی

دانلود پروپوزال آماده: میزان رعایت استاندارد های حسابداری در بانکها و موسسات مالی در ایران و بررسی تطابق با استانداردهای بین المللی

دانلود پروپوزال آماده و پروپوزال تکمیل شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری و انجام پایان نامه دکتری حسابداری و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال آماده حسابداری روش تحقیق ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

هدف اصلی حسابداری ارائه اطلاعات مفید برای تصمیم گیری های استفاده کنندگان صورت های مالی است. اطلاعاتی که در صورت های مالی ارائه می شود، در صورتی مفید خواهد بود که از ویژگی های کیفی خاصی برخوردار باشد. استفاده کنندگان صورت های مالی باید بتوانند صورت های مالی واحد تجاری را طی زمان، جهت تشخیص روند تغییرات در وضعیت مالی، عملکرد مالی و انعطاف پذیری مالی واحد تجاری مقایسه نمایند. آن ها هم چنین باید بتوانند صورت های مالی واحدهای تجاری مختلف را مقایسه کنند تا وضعیت مالی، عملکرد مالی و انعطاف پذیری مالی آن ها را نسبت به یکدیگر بسنجند (اخترالدین[۱]، ۲۰۱۷).

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

پیشرفت سریع ارتباطات و گستردگی بازارهای سرمایه در سطح جهان، ضرورت ثبات رویه در حسابداری و حسابرسی و هم چنین یکسان سازی استانداردهای حسابداری و گزارشگری مالی را اجتناب ناپذیر ساخته است. استفاده کنندگان صورت ها و اطلاعات مالی مانند مدیران، سرمایه گذاران، مؤسسات اعتباری و بانک ها، همواره می خواهند که این صورت ها براساس اصول و استانداردهای یکسان تهیه شود تا در مقایسه ها، نتیجه گیری ها و تصمیم های خود دچار اشکال نشوند.

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

سیرانی و سلطان آبادی (۱۳۹۰) رابطه بین ویژگی های شرکت و میزان رعایت استانداردهای حسابداری در شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران را مورد بررسی قرار دادند. نتایج آنها نشان داد که استانداردهای حسابداری ایران در شرکت های مورد بررسی در سطح بالایی (۹۵%) رعایت شده اند و اینکه متغیرهای اندازه شرکت و مدت حضور شرکت در بورس و عمر شرکت تأثیر معناداری بر میزان رعایت استانداردهای حسابداری در هر دو سال مورد بررسی نداشتند.

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

https://lszapi.com/: https://lszapi.com

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، انجام پایان نامه دکتری، انجام رساله دکتری، نوشتن پروپوزال، انتخاب موضوع پایان نامه، پایان نامه مدیریت، انجام پایان نامه دکتری مدیریت، انجام رساله روانشناسی، انجام پروپوزال دکتری مدیریت.

 

[۱] – Akhtaraldin

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

11 − چهار =

0