طراحی الگوی مدیریت منابع انسانی با هدف استقرار نظام جانشین پروری با رویکرد شایستگی

دانلود پروپوزال آماده: طراحی الگوی مدیریت منابع انسانی با هدف استقرار نظام جانشین پروری با رویکرد شایستگی

دانلود پروپوزال آماده و پروپوزال تکمیل شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت و انجام پایان نامه دکتری مدیریت و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال روش تحقیق ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

 

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

منابع انسانی هر سازمان تنها سرمایه ای است که با گذشت زمان از ارزش آن کاسته نمی شود و تنها دارایی سازمان است که قابلیت یادگیری، رشد و همکاری در انجام فعالیت ها را دارد و منجر به افزایش ارزش و مزیت رقابتی می شود. از این رو که تدوین و داشتن برنامه های مشخص مدیریت منابع انسانی در سازمان بر عملکرد سازمان تأثیر گذار است. مقصود از مدیریت منابع انسانی سیاست ها و اقدامات مورد نیاز برای اجرای بخشی از وظیفه مدیریت است که با جنبه هائی از فعالیت کارکنان بستگی دارد، به ویژه در جذب و استخدام، آموزش دادن به کارکنان ، ارزیابی عملکرد ، جبران خدمات کاربرد دارد (آرمسترانگ، ۲۰۱۸).

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

از آنجا که در سالهاي اخیر مفهوم منابع انسانی جاي خود را به سرمایه انسانی داده است، جذب و استخدام نیروي انسانی مستعد و شایسته و جانشین پروري در سازمانها اهمیت مضاعفی پیدا کرده است. این مسأله در تمامی بانک های دولتی و خصوصی و همچنین برای بانک صادرات که یکی از بانک های پیشرو در زمینه خدمات بانکی در کشور می باشد هم صدق می کند و می تواند با برنامه ریزی و مدیریت جانشین پروری خوب روند در پیش گرفته را در زمینه خدمات بانکداری با تربیت مدیران خوب حفظ کرده و همچنین جایگاه خوبی در بین بانک های کشور داشته باشد.

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

حسینیان و اطمانی (۱۳۹۲) مدل مناسب برای برنامه ریزی نیروی انسانی مبتنی بر شایستگی را مورد مطالعه قرار دادند. جامعه آماری مطالعه کلیه مدیران عالی در حوزه مرکزی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا بوده است. نتایج مطالعه نشان داد که در رابطه با برنامه ریزی نیروی انسانی مبتنی بر شایستگی، معیارهای اسلامی و انسانی در بالاترین رتبه و پس از آن پیش بینی عرضه و تقاضای نیروی انسانی در رتبه بعدی قرار دارد

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

https://lszapi.com/: https://lszapi.com

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، انجام پایان نامه دکتری، انجام رساله دکتری، نوشتن پروپوزال، انتخاب موضوع پایان نامه، پایان نامه مدیریت، انجام پایان نامه دکتری مدیریت، انجام رساله روانشناسی، انجام پروپوزال دکتری مدیریت.

 

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

1 × دو =

0