روش های حسابداری مدیریت محیطی در شرکت های تولیدی کوچک و متوسط

دانلود پروپوزال آماده: روش های حسابداری مدیریت محیطی در شرکت های تولیدی کوچک و متوسط

دانلود پروپوزال آماده و پروپوزال تکمیل شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری و انجام پایان نامه دکتری و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال روش تحقیق ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

حسابداری مدیریت محیطی در پاسخ به چالش های بوجود آمده در رابطه با سیستم های حسابداری مدیریت قدیمی مرتبط با فعالیت های محیطی پدیدار شده است (فریرا و همکاران[۱]، ۲۰۱۹). چانگ[۲] (۲۰۱۸) حسابداری مدیریت محیطی را به عنوان ابزاری معرفی می کند که به شرکت ها کمک می کند تا عملکرد محیطی را مدیریت کرده و اطلاعات محیطی را برای ذینفعان داخلی و خارجی گزارش کند. اثرات محیطی مهم تر و هزینه های مرتبط با آنها و نقص سیستم های حسابداری معمول برای مهیا کردن اطلاعات مورد نیاز جهت کاهش این اثرات و هزینه های آنها تأثیر زیادی در پیدایش حسابداری مدیریت محیطی داشته است (گاله[۳]، ۲۰۱۸؛ جاش[۴]، ۲۰۱۸).

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

سازمانها به منظور حفظ مشروعيت كامل و باقي ماندن به عنوان يك بنگاه اقتصادی بايد قبول كنند كه نقش و وظيفه محیطی و اجتماعي نيز دارند. امروزه مديران واحدهاي تجاري ديگر نبايد تنها به كسب سود، افزايش فروش، رشد و توسعه واحد تجاري، افزايش توليد و تسلط هر چه بيشتر به بازارهاي فروش فکر کنند، بلکه باید مسئولیت های محیطی و اثرات محیطی کارشان را هم در نظر بگیرند. هر چند كه موارد فوق برای دستيابي آنها به اهداف شرکت لازم می باشد، ولي بايد توجه داشت كه رشد وتوسعه صنايع، كارخانه ها و واحد هاي تجاري همگام با ايجاد و تكامل نهادهاي اجتماعي، تحول در نقش اطلاعات، تحول در تشكيلات دولتي و سر انجام تحول در اخلاق، به تدريج تعهدات و الزاماتي محیطی را به عهده واحد تجاري به وجود خواهد آورد (دراکر[۵]، ۲۰۱۶).

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

جمیل و همکاران[۶] (۲۰۱۵) اعمال حسابداری مدیریت محیطی را در شرکت های کوچک و متوسط در مالزی مورد مطالعه قرار دادند. این مطالعه عوامل و موانعی را که بر اعمال حسابداری مدیریت محیطی تأثیر می گذارد را مورد بررسی قرار می دهد. نتایج مطالعه نشان داد که بیشتر شرکت ها دارای یک اختصاص بودجه به فعالیت های محیطی بودند و حسابداری مدیریت محیطی فیزیکی را انجام می دادند.

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

https://lszapi.com/: https://lszapi.com

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، انجام پایان نامه دکتری، انجام رساله دکتری، نوشتن پروپوزال، انتخاب موضوع پایان نامه، پایان نامه مدیریت، انجام پایان نامه دکتری مدیریت، انجام رساله روانشناسی، انجام پروپوزال دکتری مدیریت.

 

[۱] – Feriera et al.

[۲] – Chang

[۳] – Gale

[۴] – Jasch

[۵] – Dracker

[۶] – Jamil et al.

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

3 × سه =

0