رابطه بین فرهنگ سازمانی و تعهد حرفه ای با رفتار حسابرسی ناکارآمد

دانلود پروپوزال آماده: رابطه بین فرهنگ سازمانی و تعهد حرفه ای با رفتار حسابرسی ناکارآمد

دانلود پروپوزال آماده و پروپوزال تکمیل شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری و انجام پایان نامه دکتری حسابداری و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال آماده حسابداری روش تحقیق ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

تعهد حرفه اي و تعهد سازماني به مثابه انواع تعهد ، محور بحث و مطالعه پژوهشگران مديريت و رفتار سازماني طي چند دهه اخير است . تعهد حرفه ای به معنای قدرت تشخیص در یک حرفه می باشد (اتلی و پیرس، ۱۹۹۶). تعهد حرفه ای به عنوان یک عامل مهم و اثرگذار بر عملکرد و رفتار افراد شناخته شده است. همچنین تعهد سازمانی یک موضوع مهم از منظر ادراکی و سازمانی می باشد، چونکه می تواند برای پیش بینی غیبت کارکنان، عملکرد، حجم کارکردها و دیگر رفتارها همچون رفتار ناکارآمد مورد استفاده قرار گیرد (کامیلری، ۲۰۱۶).

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

دنياي تجاري و حرفه اي دستخوش تحولات بسياري شده است. يكي از دلايل اين تحولات جهاني شدن اقتصاد مي باشد. جهاني شدن نه تنها به تجارت ، بلكه به حرفه هاي مختلف نيز تسري يافته است. در نتيجه، تقاضا براي دقت نظر بيشتر نسبت به نتيجه كارهاي حرفه اي رو به افزايش است. درچنين محيطي كه تغييرات به سرعت انجام مي شود و تحولات درهر مكاني محسوس و با زندگي بشر عجين شده است، تعهد و اخلاق حرفه ای پيش شرط ورود به اقتصاد جهاني است. لذا بالا بردن مداوم كيفيت محصولات و خدمات ارائه شده از ضروريات به شمار مي رود. ضرورت انجام این تحقیق از این اعتقاد ناشی می شود که رفتار حسابرسی ناکارآمد موجب مشکلات و نگرانی هایی برای موسسات حسابرسی شده و نیاز به تجزیه و تحلیل های بیشتر  را توجیه خواهد کرد.

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

عرب صالحی و همکاران (۱۳۹۰) رفتارهای کاهنده کیفیت حسابرسی از دیدگاه قرارداد روانی و تعهدات عاطفی سازمانی را مورد مطالعه قرار دادند. جامعه آماری پژوهش شامل حسابرسان اجرایی در سطح ارشد در موسسه های حسابرسی خصوصی در سراسر ایران بود. نتایج پژوهش نشان داد که رفتارهای حرفه ای کاهنده کیفیت حسابرسی تحت تأثیر درک حسابرس از اجرا یا نقض قرارداد روانی و یا تعهدات عاطفی سازمانی قرار نمی گیرد.

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

https://lszapi.com/: https://lszapi.com

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، انجام پایان نامه دکتری، انجام رساله دکتری، نوشتن پروپوزال، انتخاب موضوع پایان نامه، پایان نامه مدیریت، انجام پایان نامه دکتری مدیریت، انجام رساله روانشناسی، انجام پروپوزال دکتری مدیریت.

 

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

2 × یک =

0