بررسی شایستگی های مورد نیاز کارآفرینان در صنعت کفش برای ورود به بازار جهانی

دانلود پروپوزال آماده: بررسی شایستگی های مورد نیاز کارآفرینان در صنعت کفش برای ورود به بازار جهانی

دانلود پروپوزال آماده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال روش تحقیق و آماده کردن پایان نامه، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

 

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

امروزه محیط حاکم بر اغلب سازمان ها، محیطی جهانی، پیچیده، پویا، بشدت رقابتی و بی نهایت سیال می باشد و به نظر می رسد این وضعیت تا سالهای متمادی پیش رو همچنان پابرجا باشد. علاوه بر شرایط بیرونی فوق، بیشتر سازمانها با چالشهای جهان شمول متفاوتی نیز روبرو هستند که از جمله آنها می توان جریان استعداد و شایستگی؛ مدیریت دو نسل متفاوت کارکنان یعنی پرسنل مسن تر یا بعبارتی بالغ سازمان و کارمندان جوان؛ و همچنین نقصان شایستگی مورد نیاز را نام برد. پیامد اصلی این چالشها برای سازمانها این است که اگر می خواهند به کسب و حفظ یک مزیت رقابتی برای خود در سالهای آینده امیدوار باشند، باید در مدیریت سرمایه انسانی خود جهانی و نظام مند عمل کنند. بسیاری از کارشناسان و مشاوران حوزه منابع انسانی، بویژه آنهایی که در فضای جهانی و کارآفرینی چند ملیتی فعالیت می کنند، هم اینک به این مهم پی برده اند. متخصصین آکادمیک هم با روی آوردن به حوزه ای جدید به نام “مدیریت جهانی استعداد و شایستگی” تمایل شدید خود به این موضوع را بروز داده اند (احمدپور و مقیمی، ۱۳۸۵).

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

كارآفريني موضوعي است كه امروزه توجه بيشتر سياستگذاران، برنامه‌ريزان و مجريان امور کشورهای مختلف را جلب كرده است. اغلب كشورها به اين نتيجه رسيده‌اند كه براي كسب موفقيت اقتصادي در عرصه ملي و بين‌المللي و عرضه خدمات و توليد محصولات در سازمان‌ها و شركت‌ها نياز مبرم به توسعه كارآفرين است تا به‌عنوان عامل اصلي تغيير و محرك اصلي توسعه، حركت‌هايي را آغاز كند و به خلاقيت و نوآوري مستمر منجر شود. ازاين‌رو در يك گستره وسيع تمام عناصر فعال در صحنه اقتصاد (مصرف‌كنندگان، توليدكنندگان و سرمايه‌گذاران) بايد به كارآفريني بپردازند و به سهم خود كارآفرين باشند (سلیمی و عبدی، ۱۳۸۶).

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

انیمانوا و همکاران[۱] (۲۰۱۹) موارد شایستگی های کارآفرینان را مورد مطالعه قرار دادند. همچنین در این مطالعه رابطه دو طرفه بین شایستگی های کارآفرینانه و رقابت پذیری شرکت ها مورد مطالعه قرار گرفت. نتایج مطالعه نقش دانش و آموزش کارآفرینان به همراه آگاهی از شرایط اقتصادی و مقررات را مهم دانسته و بیان کرده که رابطه معنی داری بین شایستگی های کارآفرینانه و رقابت پذیری شرکت ها وجود دارد.

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

https://lszapi.com/: https://lszapi.com

 

[۱] – Enimaneva et al.

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

18 − چهارده =

0