بررسی تاثیر ساختار سازمانی بر سکوت سازمانی کارکنان

دانلود پروپوزال آماده: بررسی تاثیر ساختار سازمانی بر سکوت سازمانی کارکنان

دانلود پروپوزال آماده و پروپوزال تکمیل شده با رفرنس دهی کامل فارسی و انگلیسی و پانویس ها، برگرفته از مقاله های فارسی و ترجمه تخصصی متون مقاله انگلیسی با ترجمه آماده کتاب های خارجی و کتاب های داخلی رشته های مختلف، مناسب برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام پایان نامه دکتری مدیریت و نوشتن پروپوزال اصلی و پروپوزال روش تحقیق ، توضیح مولفه های پرسشنامه و مقاله داخلی و خارجی و طرح های تحقیقاتی

 

قسمت هایی از پروپوزال:

۱- بیان مسأله:

سازمان ساختاري ارادي و عمدي از نقش‌هايي است كه در يك بنگاه به شكل رسمي سازماندهي شده‌اند. سازمان گروهي از افراد است كه به صورت عمدي سازمان داده‌ شده‌اند تا به يك يا مجموعه‌اي از اهداف كلي و مشترك دست يابند (بوتانی، ۲۰۱۹؛ به نقل از دانایی فرد و پناهی، ۱۳۸۹).  سازمانهاي بزرگ امروزه براي افزايش کارايي اقدام به تغيير و اصلاح ساختار سازماني خويش مي نمايند سازمانها غالباً با تکيه بر جامعه با نهادهاي آن در تعامل بوده و براي عقب نماندن از تغيير و تحولات علمي، دانش و اطلاعات مديران و کارکنان را بروز مي نمايند.

 

……………………………

 

۲- اهمیت و ضرورت تحقیق:

سكوت سازماني ، با محدود كردن اثربخشي تصميم گيري هاي سازماني و فرايندهاي تغيير در ارتباط است . مشكلي كه هم اكنون گريبانگير سازمان ها ست، آن است كه بيشتر سازمان ها از اظهارنظر خيلي كم كاركنان ناراحتند. در چنين شرايطي كيفيت تصميم گيري و انجام تغيير، كاهش مي يابد. همچنين سكوت سازماني به وسيله ممانعت از بازخورد منفي مانع تغييرات و توسعه سازماني مؤ ثر مي شود، از اين رو سازمان تواناي ي بررسي و تصحيح خطاها را ندارد. بنابراين بدون بازخوردهاي منفي، خطاها بيشتر شده و حتي شديدتر مي شوند، به دليل آنكه فعاليت هاي اصلاحي در زمان ضرورت انجام نمي گيرند پس مي توان گفت موضوع سكوت سازماني و يافتن راه هاي رفع آن از اهميت شاياني در مباحث سازماني معاصر برخوردار بوده و توجه جدي مديران سازمان را مي طلبد.

 

 

……………………………

 

۳- پیشینه تحقیق:

نصراصفهانی و دهکردی (۱۳۹۲) رابطه بین هویت سازمانی با سکوت سازمانی کارکنان را در دانشگاه اصفهان مورد مطالعه قرار دادند. در این تحقیق ۹۸ نفر از کارکنان رسمی دانشگاه اصفهان به عنوان نمونه آماری انتخاب شدند. نتایج مطالعه نشان داد که رابطه معنی داری بین مولفه های هویت سازمانی با سکوت سازمانی وجود دارد.

 

……………………………

 

۴- اهداف تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۵- فرضيه‏هاي تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۶- سوالات تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

۷- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

…………………………………….

…………………………………..

۸- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

………………………….

…………………………….

۹- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهيزات و استانداردهاي مورد استفاده در قالب مراحل اجرايي تحقيق به تفكيك):

………………………….

…………………………….

ب- متغيرهاي مورد بررسي در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

…………………………………….

…………………………………..

ج – شرح کامل روش (ميداني، كتابخانه‏اي) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فيش‏برداري و غيره) گردآوري داده‏ها :

…………………………………….

…………………………………..

د – جامعه آماري، روش نمونه‏گيري و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

…………………………………….

…………………………………..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

…………………………………….

…………………………………..

ز- ابزار تحقیق:

…………………………………….

…………………………………..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزيه و تحليل داده‏ها:

…………………………………….

…………………………………..

منابع :

…………………………………….

…………………………………..

https://lszapi.com/: https://lszapi.com

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، انجام پایان نامه دکتری، انجام رساله دکتری، نوشتن پروپوزال، انتخاب موضوع پایان نامه، پایان نامه مدیریت، انجام پایان نامه دکتری مدیریت، انجام رساله روانشناسی، انجام پروپوزال دکتری مدیریت.

 

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

7 + 20 =

0